Příjmení Abalaki

Chcete-li vědět více o příjmení Abalaki, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abalaki je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abalaki.

Příjmení Abalaki ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abalaki, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abalaki určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abalaki

Zobrazit mapu příjmení Abalaki

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abalakiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abalaki, abychom získali přesné informace o všech Abalaki, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abalaki, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abalaki. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abalaki naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abalaki na světě

 1. Gruzie Gruzie (171)
 2. Jižní Osetie Jižní Osetie (7)
 3. Rusko Rusko (7)
 4. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (4)
 5. Řecko Řecko (4)
 6. Abcházie Abcházie (1)
 7. Írán Írán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abalaki na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abalaki. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abalaki častějším příjmením a ve kterých zemích je Abalaki neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abalaki. To je způsobeno tím, že příjmení Abalaki často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abalaki prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abalaki, jak můžeme zjistit.

 1. Abalasei
 2. Abilski
 3. Ablak
 4. Abalos
 5. Abelas
 6. Ablaza
 7. Abolacia
 8. Abolacio
 9. Avalas
 10. Ablack
 11. Abhelakh
 12. Aboulakil
 13. Apelski
 14. Abeles
 15. Abellas
 16. Abelos
 17. Abels
 18. Abelsen
 19. Abelson
 20. Abiles
 21. Abilez
 22. Abillas
 23. Abilles
 24. Ables
 25. Ablog
 26. Apaolaza
 27. Avalis
 28. Avalos
 29. Avaloz
 30. Avilas
 31. Apaulaza
 32. Abeliuk
 33. Abilis
 34. Aboulaiz
 35. Aplaca
 36. Aplok
 37. Abells
 38. Abeels
 39. Aboulaich
 40. Aboulghazi