Příjmení Albury

Chcete-li vědět více o příjmení Albury, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Albury je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Albury.

Příjmení Albury ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Albury, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Albury určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Albury

Zobrazit mapu příjmení Albury

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Alburyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Albury, abychom získali přesné informace o všech Albury, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Albury, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Albury. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Albury naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Albury na světě

 1. Bahamy Bahamy (4525)
 2. Spojené státy Spojené státy (2119)
 3. Austrálie Austrálie (739)
 4. Egypt Egypt (214)
 5. Anglie Anglie (208)
 6. Kanada Kanada (46)
 7. Nový Zéland Nový Zéland (32)
 8. Izrael Izrael (18)
 9. Skotsko Skotsko (9)
 10. Wales Wales (9)
 11. Německo Německo (6)
 12. Palestinské území Palestinské území (4)
 13. Thajsko Thajsko (4)
 14. Švédsko Švédsko (3)
 15. Mexiko Mexiko (2)
 16. Čína Čína (1)
 17. Španělsko Španělsko (1)
 18. Indonésie Indonésie (1)
 19. Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy (1)
 20. Norsko Norsko (1)
 21. Filipíny Filipíny (1)
 22. Katar Katar (1)
 23. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Albury na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Albury. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Albury častějším příjmením a ve kterých zemích je Albury neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Albury. To je způsobeno tím, že příjmení Albury často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Albury, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Albury.

Rozlišit, zda bylo příjmení Albury nebo některé z příjmení podobných Albury vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Albury jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Albury s společným kořenem.

 1. Albery
 2. Alburo
 3. Albar
 4. Albari
 5. Albaro
 6. Albars
 7. Albart
 8. Alber
 9. Albera
 10. Alberg
 11. Alberi
 12. Albero
 13. Alberry
 14. Albers
 15. Albert
 16. Alberty
 17. Albir
 18. Albira
 19. Albor
 20. Albora
 21. Albore
 22. Albori
 23. Alborn
 24. Albors
 25. Albort
 26. Albro
 27. Albuera
 28. Alburez
 29. Allbery
 30. Albarn
 31. Alberny
 32. Aalbers
 33. Ahlberg
 34. Ahlborn
 35. Alabar
 36. Alabart
 37. Alaber
 38. Alabern
 39. Alabert
 40. Alabor