Příjmení Albury

Chcete-li vědět více o příjmení Albury, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Albury je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Albury.

Příjmení Albury ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Albury, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Albury určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Albury

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Alburyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Albury, abychom získali přesné informace o všech Albury, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Albury, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Albury. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Albury naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Albury na světě

 1. Bahamy (4525)
 2. Spojené státy (2119)
 3. Austrálie (739)
 4. Egypt (214)
 5. Anglie (208)
 6. Kanada (46)
 7. Nový Zéland (32)
 8. Izrael (18)
 9. Skotsko (9)
 10. Wales (9)
 11. Německo (6)
 12. Palestinské území (4)
 13. Thajsko (4)
 14. Švédsko (3)
 15. Mexiko (2)
 16. Katar (1)
 17. Saúdská Arábie (1)
 18. Čína (1)
 19. Španělsko (1)
 20. Indonésie (1)
 21. Kajmanské ostrovy (1)
 22. Norsko (1)
 23. Filipíny (1)
 24. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Albury na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Albury. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Albury častějším příjmením a ve kterých zemích je Albury neobvyklé nebo neexistující příjmení.