Příjmení Aalbers

Chcete-li vědět více o příjmení Aalbers, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aalbers je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aalbers.

Příjmení Aalbers ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aalbers, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aalbers určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aalbers

Zobrazit mapu příjmení Aalbers

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aalbersů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aalbers, abychom získali přesné informace o všech Aalbers, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aalbers, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aalbers. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aalbers naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aalbers na světě

 1. Nizozemsko Nizozemsko (2558)
 2. Spojené státy Spojené státy (585)
 3. Kanada Kanada (162)
 4. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (69)
 5. Německo Německo (57)
 6. Austrálie Austrálie (41)
 7. Nový Zéland Nový Zéland (21)
 8. Belgie Belgie (17)
 9. Švédsko Švédsko (9)
 10. Španělsko Španělsko (7)
 11. Anglie Anglie (2)
 12. Itálie Itálie (2)
 13. Brazílie Brazílie (1)
 14. Bělorusko Bělorusko (1)
 15. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 16. Dánsko Dánsko (1)
 17. Francie Francie (1)
 18. Skotsko Skotsko (1)
 19. Indie Indie (1)
 20. Lucembursko Lucembursko (1)
 21. Moldavsko Moldavsko (1)
 22. Mexiko Mexiko (1)
 23. Rusko Rusko (1)
 24. Slovensko Slovensko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aalbers na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aalbers. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aalbers častějším příjmením a ve kterých zemích je Aalbers neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aalbers začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aalbers, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aalbers.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aalbers nebo některé z příjmení podobných Aalbers vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aalbers jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aalbers s společným kořenem.

 1. Albers
 2. Aelbers
 3. Ahlberg
 4. Ahlvers
 5. Albars
 6. Alber
 7. Albera
 8. Alberas
 9. Alberg
 10. Alberi
 11. Albero
 12. Albert
 13. Alberts
 14. Albery
 15. Albors
 16. Alfers
 17. Allbert
 18. Allbery
 19. Alpers
 20. Alvers
 21. Aalborg
 22. Alberis
 23. Ahlborn
 24. Alaber
 25. Alabern
 26. Alabert
 27. Albar
 28. Albares
 29. Albari
 30. Albaro
 31. Albart
 32. Albear
 33. Albeart
 34. Albeira
 35. Alberca
 36. Alberch
 37. Alberda
 38. Alberdi
 39. Alberga
 40. Alberge