Příjmení Abdyllaev

Chcete-li vědět více o příjmení Abdyllaev, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdyllaev je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdyllaev.

Příjmení Abdyllaev ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdyllaev, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdyllaev určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdyllaev

Zobrazit mapu příjmení Abdyllaev

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdyllaevů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdyllaev, abychom získali přesné informace o všech Abdyllaev, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdyllaev, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdyllaev. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdyllaev naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdyllaev na světě

 1. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (197)
 2. Rusko Rusko (56)
 3. Turkmenistán Turkmenistán (9)
 4. Kazachstán Kazachstán (7)
 5. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (5)
 6. Bělorusko Bělorusko (1)
 7. Tádžikistán Tádžikistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdyllaev na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdyllaev. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdyllaev častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdyllaev neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdyllaev, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdyllaev.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdyllaev mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdyllaev, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdyllaev nebo některé z příjmení podobných Abdyllaev vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdyllaev jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdyllaev s společným kořenem.

 1. Abdyldaev
 2. Abdullaev
 3. Abdullayev
 4. Abdyldaeva
 5. Abdullaeva
 6. Abdulloev
 7. Abdulaev
 8. Abdylla
 9. Abdalla
 10. Abdallah
 11. Abdallahi
 12. Abdella
 13. Abdellah
 14. Abdellahi
 15. Abdellati
 16. Abdilla
 17. Abdillah
 18. Abdillahi
 19. Abdille
 20. Abdollahi
 21. Abdulla
 22. Abdullah
 23. Abdullahi
 24. Abdullahu
 25. Abdullayeva
 26. Abdulle
 27. Abdollah
 28. Abdulloeva
 29. Abdellali
 30. Abduloev
 31. Abdulaeva
 32. Abdullayew
 33. Abdellawi
 34. Abadilla
 35. Abd-allah
 36. Abdala
 37. Abdalahe
 38. Abdalahi
 39. Abdallaoui
 40. Abdela