Příjmení Abdramane

Chcete-li vědět více o příjmení Abdramane, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdramane je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdramane.

Příjmení Abdramane ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdramane, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdramane určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdramane

Zobrazit mapu příjmení Abdramane

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdramaneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdramane, abychom získali přesné informace o všech Abdramane, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdramane, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdramane. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdramane naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdramane na světě

 1. Čad Čad (25611)
 2. Kamerun Kamerun (1233)
 3. Mali Mali (645)
 4. Niger Niger (583)
 5. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (347)
 6. Benin Benin (317)
 7. Burkina Faso Burkina Faso (119)
 8. Spojené státy Spojené státy (3)
 9. Středoafrická republika Středoafrická republika (1)
 10. Konžská republika Konžská republika (1)
 11. Francie Francie (1)
 12. Anglie Anglie (1)
 13. Guinea Guinea (1)
 14. Indie Indie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdramane na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdramane. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdramane častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdramane neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdramane začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdramane. To je způsobeno tím, že příjmení Abdramane často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdramane, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdramane.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdramane mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdramane, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdramane nebo některé z příjmení podobných Abdramane vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdramane jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdramane s společným kořenem.

 1. Abdraman
 2. Abderemane
 3. Abderahmane
 4. Abdouramane
 5. Abdarahmane
 6. Abdramanov
 7. Abderrahmane
 8. Abderraman
 9. Abdirahman
 10. Abdurahman
 11. Abd-rahman
 12. Abdouraman
 13. Abdourahmane
 14. Abderahman
 15. Abd rahman
 16. Abdarrahmane
 17. Abdrahmanov
 18. Abdramanova
 19. Avduramani
 20. Abdurramani
 21. Abderrahman
 22. Abderrahmani
 23. Abdourahman
 24. Abdrakhmanov
 25. Abdurrahman
 26. Abdourahamane
 27. Abdraimov
 28. Abdraimova
 29. Abderazak
 30. Abdurahmanov
 31. Abdrazakov
 32. Abdraeva
 33. Abdraev
 34. Abduramanova
 35. Abderrahaman
 36. Abderrazak
 37. Abdrakhmanova
 38. Abdurakhmanov
 39. Abedrabbo
 40. Abdyrakhmanov