Příjmení Abbakar

Chcete-li vědět více o příjmení Abbakar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbakar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbakar.

Příjmení Abbakar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbakar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbakar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbakar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbakarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbakar, abychom získali přesné informace o všech Abbakar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbakar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbakar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbakar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbakar na světě

 1. Nigérie (42087)
 2. Súdán (7000)
 3. Kamerun (348)
 4. Tanzanie (124)
 5. Niger (16)
 6. Indie (3)
 7. Spojené arabské emiráty (2)
 8. Island (2)
 9. Keňa (2)
 10. Filipíny (2)
 11. Čína (1)
 12. Anglie (1)
 13. Malawi (1)
 14. Pákistán (1)
 15. Katar (1)
 16. Saúdská Arábie (1)
 17. Čad (1)
 18. Uganda (1)
 19. Spojené státy (1)
 20. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbakar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbakar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbakar častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbakar neobvyklé nebo neexistující příjmení.