Příjmení Abakirov

Chcete-li vědět více o příjmení Abakirov, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abakirov je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abakirov.

Příjmení Abakirov ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abakirov, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abakirov určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abakirov

Zobrazit mapu příjmení Abakirov

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abakirovů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abakirov, abychom získali přesné informace o všech Abakirov, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abakirov, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abakirov. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abakirov naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abakirov na světě

 1. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (1887)
 2. Rusko Rusko (195)
 3. Kazachstán Kazachstán (29)
 4. Malajsie Malajsie (2)
 5. Spojené státy Spojené státy (2)
 6. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 7. Kanada Kanada (1)
 8. Německo Německo (1)
 9. Tádžikistán Tádžikistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abakirov na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abakirov. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abakirov častějším příjmením a ve kterých zemích je Abakirov neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abakirov začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abakirov. To je způsobeno tím, že příjmení Abakirov často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abakirov, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abakirov.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abakirov mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abakirov, která mají odlišný původ a význam..

 1. Aubakirov
 2. Abakirova
 3. Aubakirova
 4. Abakar
 5. Afakir
 6. Abaker
 7. Abuzarov
 8. Abachri
 9. Abaigar
 10. Abajar
 11. Abchir
 12. Abejaro
 13. Abkari
 14. Abshire
 15. Abukar
 16. Afkir
 17. Abshir
 18. Abuzarova
 19. Abker
 20. Abbakar
 21. Abokor
 22. Abokar
 23. Abskharon
 24. Aboker
 25. Aboukir
 26. Abejero
 27. Abaygar
 28. Abbekerk
 29. Abejar
 30. Abejer
 31. Abgar
 32. Abkarian
 33. Abouzra
 34. Absher
 35. Abshere
 36. Abshier
 37. Absuara
 38. Apker
 39. Avogaro
 40. Avaigar