Příjmení Abazova

Chcete-li vědět více o příjmení Abazova, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abazova je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abazova.

Příjmení Abazova ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abazova, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abazova určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abazova

Zobrazit mapu příjmení Abazova

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abazovaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abazova, abychom získali přesné informace o všech Abazova, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abazova, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abazova. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abazova naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abazova na světě

 1. Rusko Rusko (2275)
 2. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (350)
 3. Gruzie Gruzie (134)
 4. Bulharsko Bulharsko (79)
 5. Makedonie Makedonie (44)
 6. Uzbekistán Uzbekistán (38)
 7. Ukrajina Ukrajina (30)
 8. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (18)
 9. Kazachstán Kazachstán (10)
 10. Slovinsko Slovinsko (7)
 11. Spojené státy Spojené státy (2)
 12. Arménie Arménie (1)
 13. Bělorusko Bělorusko (1)
 14. Německo Německo (1)
 15. Abcházie Abcházie (1)
 16. Norsko Norsko (1)
 17. Turkmenistán Turkmenistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abazova na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abazova. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abazova častějším příjmením a ve kterých zemích je Abazova neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abazova začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abazova. To je způsobeno tím, že příjmení Abazova často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abazova mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abazova, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abazova nebo některé z příjmení podobných Abazova vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abazova jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abazova s společným kořenem.

 1. Abasova
 2. Abasov
 3. Abbasova
 4. Aivazova
 5. Abbasov
 6. Abuşova
 7. Abişova
 8. Aivazov
 9. Apezov
 10. Abacaba
 11. Abashev
 12. Abspoel
 13. Abisheva
 14. Abusaba
 15. Abzaev
 16. Abuşov
 17. Abişov
 18. Abykeeva
 19. Abigaba
 20. Abishev
 21. Abuseif
 22. Avagbo
 23. Abykeev
 24. Abuseef
 25. Abbaspour
 26. Abu kaf
 27. Abzhaparova
 28. Abu sobha
 29. Abu osbah
 30. Abuasfour
 31. Abisaab
 32. Abezivanov
 33. Apacible
 34. Avisbal
 35. Abogabir
 36. Abushaban
 37. Abugaber
 38. Avocevou
 39. Ayebazibwe
 40. Abuashvili