Příjmení Abashev

Chcete-li vědět více o příjmení Abashev, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abashev je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abashev.

Příjmení Abashev ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abashev, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abashev určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abashev

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abashevů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abashev, abychom získali přesné informace o všech Abashev, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abashev, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abashev. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abashev naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abashev na světě

 1. Rusko (2678)
 2. Kazachstán (272)
 3. Uzbekistán (151)
 4. Ukrajina (88)
 5. Kyrgyzstán (26)
 6. Bělorusko (14)
 7. Bulharsko (2)
 8. Turecko (2)
 9. Arménie (1)
 10. Gruzie (1)
 11. Moldavsko (1)
 12. Nizozemsko (1)
 13. Spojené státy (1)
 14. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abashev na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abashev. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abashev častějším příjmením a ve kterých zemích je Abashev neobvyklé nebo neexistující příjmení.