Příjmení Abashev

Chcete-li vědět více o příjmení Abashev, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abashev je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abashev.

Příjmení Abashev ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abashev, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abashev určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abashev

Zobrazit mapu příjmení Abashev

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abashevů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abashev, abychom získali přesné informace o všech Abashev, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abashev, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abashev. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abashev naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abashev na světě

 1. Rusko Rusko (2678)
 2. Kazachstán Kazachstán (272)
 3. Uzbekistán Uzbekistán (151)
 4. Ukrajina Ukrajina (88)
 5. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (26)
 6. Bělorusko Bělorusko (14)
 7. Bulharsko Bulharsko (2)
 8. Turecko Turecko (2)
 9. Arménie Arménie (1)
 10. Gruzie Gruzie (1)
 11. Moldavsko Moldavsko (1)
 12. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 13. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abashev na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abashev. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abashev častějším příjmením a ve kterých zemích je Abashev neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abashev. To je způsobeno tím, že příjmení Abashev často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abashev nebo některé z příjmení podobných Abashev vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abashev jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abashev s společným kořenem.

 1. Abishev
 2. Abasov
 3. Abisheva
 4. Abasova
 5. Abbasov
 6. Abzaev
 7. Abykeev
 8. Abuseef
 9. Abbasova
 10. Abspoel
 11. Abuseif
 12. Abusaba
 13. Abuşov
 14. Abişov
 15. Abykeeva
 16. Abacaba
 17. Abisaab
 18. Abazova
 19. Avisbal
 20. Abushaban
 21. Avagbo
 22. Abugaber
 23. Abuşova
 24. Abişova
 25. Aivazov
 26. Abuashvili
 27. Abbaspour
 28. Abu kaf
 29. Abu sbeih
 30. Abou cheb
 31. Abigaba
 32. Abuasfour
 33. Apezov
 34. Apacible
 35. Abogabir
 36. Abuchaibe
 37. Avocevou
 38. Abougabel
 39. Abu sabit
 40. Abu safieh