Příjmení Abarzúa

Chcete-li vědět více o příjmení Abarzúa, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abarzúa je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abarzúa.

Příjmení Abarzúa ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abarzúa, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abarzúa určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abarzúa

Zobrazit mapu příjmení Abarzúa

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abarzúaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abarzúa, abychom získali přesné informace o všech Abarzúa, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abarzúa, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abarzúa. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abarzúa naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abarzúa na světě

 1. Chile Chile (27)
 2. Argentina Argentina (3)
 3. Brazílie Brazílie (2)
 4. Německo Německo (2)
 5. Kanada Kanada (1)
 6. Kolumbie Kolumbie (1)
 7. Anglie Anglie (1)
 8. Peru Peru (1)
 9. Spojené státy Spojené státy (1)
 10. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abarzúa na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abarzúa. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abarzúa častějším příjmením a ve kterých zemích je Abarzúa neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abarzúa začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abarzúa. To je způsobeno tím, že příjmení Abarzúa často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abarzúa mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abarzúa, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abarza
 2. Abarzuza
 3. Abarzua
 4. Abarca
 5. Abarka
 6. Abarcas
 7. Abarchi
 8. Abargues
 9. Abarguez
 10. Abarkach
 11. Abarkan
 12. Abarkane
 13. Abarques
 14. Abarquez
 15. Aborruza
 16. Abrica
 17. Abruza
 18. Aburruza
 19. Aburuza
 20. Avarca
 21. Abarizketa
 22. Aparicia
 23. Abaragh
 24. Aparcana
 25. Aparasca
 26. Abiriga
 27. Abarqi
 28. Abarcan
 29. Abarquero
 30. Abbruzzi
 31. Abercorn
 32. Aberegg
 33. Aberg
 34. Abergel
 35. Aberkan
 36. Aberkane
 37. Abers
 38. Abersold
 39. Aberson
 40. Abrajan