Příjmení Aanei

Chcete-li vědět více o příjmení Aanei, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aanei je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aanei.

Příjmení Aanei ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aanei, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aanei určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aanei

Zobrazit mapu příjmení Aanei

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aaneiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aanei, abychom získali přesné informace o všech Aanei, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aanei, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aanei. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aanei naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aanei na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (812)
 2. Španělsko Španělsko (30)
 3. Anglie Anglie (5)
 4. Kanada Kanada (4)
 5. Spojené státy Spojené státy (2)
 6. Německo Německo (1)
 7. Dánsko Dánsko (1)
 8. Irsko Irsko (1)
 9. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aanei na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aanei. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aanei častějším příjmením a ve kterých zemích je Aanei neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aanei začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Aanei. To je způsobeno tím, že příjmení Aanei často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aanei nebo některé z příjmení podobných Aanei vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aanei jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aanei s společným kořenem.

 1. Anei
 2. Ahne
 3. Ahnee
 4. Aiani
 5. Aine
 6. Aini
 7. Aioanei
 8. Ane
 9. Anea
 10. Aneu
 11. Aney
 12. Ani
 13. Anne
 14. Anney
 15. Anni
 16. Anyi
 17. Aune
 18. Auney
 19. Ayani
 20. Ayne
 21. Aimei
 22. Anai
 23. Ayane
 24. Ayni
 25. Aaen
 26. Aanyu
 27. Aneo
 28. Ahane
 29. Aiane
 30. Annii
 31. Aem
 32. Aheim
 33. Ahem
 34. Ahn
 35. Aiano
 36. Aime
 37. Aimi
 38. Ain
 39. Aina
 40. Aino