Příjmení Aaen

Chcete-li vědět více o příjmení Aaen, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aaen je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aaen.

Příjmení Aaen ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aaen, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aaen určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aaen

Zobrazit mapu příjmení Aaen

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aaenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aaen, abychom získali přesné informace o všech Aaen, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aaen, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aaen. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aaen naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aaen na světě

 1. Dánsko Dánsko (678)
 2. Norsko Norsko (181)
 3. Spojené státy Spojené státy (58)
 4. Skotsko Skotsko (10)
 5. Švédsko Švédsko (9)
 6. Kanada Kanada (6)
 7. Thajsko Thajsko (5)
 8. Finsko Finsko (4)
 9. Anglie Anglie (4)
 10. Brazílie Brazílie (3)
 11. Německo Německo (3)
 12. Afghánistán Afghánistán (1)
 13. Bahrajn Bahrajn (1)
 14. Čína Čína (1)
 15. Faerské ostrovy Faerské ostrovy (1)
 16. Francie Francie (1)
 17. Indie Indie (1)
 18. Írán Írán (1)
 19. Malajsie Malajsie (1)
 20. Ukrajina Ukrajina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aaen na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aaen. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aaen častějším příjmením a ve kterých zemích je Aaen neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aaen, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aaen.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aaen mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aaen, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aaen prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aaen, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aaen nebo některé z příjmení podobných Aaen vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aaen jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aaen s společným kořenem.

 1. Auen
 2. Ayen
 3. Aanei
 4. Aem
 5. Ahem
 6. Ahin
 7. Ahn
 8. Ahon
 9. Ahun
 10. Ain
 11. Ameh
 12. Amey
 13. An
 14. Anae
 15. Ane
 16. Anea
 17. Anei
 18. Aneu
 19. Aney
 20. Ann
 21. Aon
 22. Aoun
 23. Aun
 24. Awan
 25. Ayan
 26. Ayeni
 27. Ayon
 28. Ame
 29. Ayena
 30. Awene
 31. Aam
 32. Aneo
 33. Aiin
 34. Awin
 35. Ahaim
 36. Aham
 37. Ahayan
 38. Aheim
 39. Ahina
 40. Ahne