Příjmení Aamodt

Chcete-li vědět více o příjmení Aamodt, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aamodt je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aamodt.

Příjmení Aamodt ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aamodt, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aamodt určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aamodt

Zobrazit mapu příjmení Aamodt

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aamodtů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aamodt, abychom získali přesné informace o všech Aamodt, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aamodt, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aamodt. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aamodt naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aamodt na světě

 1. Norsko Norsko (2113)
 2. Spojené státy Spojené státy (1095)
 3. Švédsko Švédsko (31)
 4. Dánsko Dánsko (25)
 5. Singapur Singapur (19)
 6. Kanada Kanada (16)
 7. Austrálie Austrálie (12)
 8. Nový Zéland Nový Zéland (12)
 9. Španělsko Španělsko (11)
 10. Německo Německo (5)
 11. Čína Čína (3)
 12. Anglie Anglie (3)
 13. Lucembursko Lucembursko (2)
 14. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 15. Ekvádor Ekvádor (1)
 16. Francie Francie (1)
 17. Irsko Irsko (1)
 18. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (1)
 19. Mosambik Mosambik (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aamodt na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aamodt. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aamodt častějším příjmením a ve kterých zemích je Aamodt neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aamodt začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Aamodt. To je způsobeno tím, že příjmení Aamodt často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aamodt prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aamodt, jak můžeme zjistit.

 1. Aamot
 2. Aamod
 3. Aamoth
 4. Amodo
 5. Amott
 6. Amodu
 7. Amoit
 8. Aanda
 9. Ahamad
 10. Ahamed
 11. Ahmad
 12. Ahmadi
 13. Ahmadu
 14. Ahmady
 15. Ahmat
 16. Ahmed
 17. Ahmet
 18. Ahmida
 19. Amad
 20. Amada
 21. Amade
 22. Amadi
 23. Amado
 24. Amadu
 25. Amat
 26. Amed
 27. Amedi
 28. Amedo
 29. Amet
 30. Amid
 31. Amido
 32. Amiet
 33. Amiot
 34. Amiott
 35. Amit
 36. Amodei
 37. Amodeo
 38. Amodia
 39. Amodio
 40. Amoedo