Příjmení áviles

Chcete-li vědět více o příjmení áviles, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení áviles je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením áviles.

Příjmení áviles ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě áviles, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením áviles určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení áviles

Zobrazit mapu příjmení áviles

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet ávilesů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení áviles, abychom získali přesné informace o všech áviles, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení áviles, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením áviles. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li áviles naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce áviles na světě

 1. Portoriko Portoriko (5)
 2. Mexiko Mexiko (3)
 3. Argentina Argentina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet áviles na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením áviles. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je áviles častějším příjmením a ve kterých zemích je áviles neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení áviles začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení áviles prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná áviles, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení áviles nebo některé z příjmení podobných áviles vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení áviles jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení áviles s společným kořenem.

 1. Aviles
 2. Abiles
 3. Avilas
 4. Avilez
 5. Abeles
 6. Abilez
 7. Abilles
 8. Ables
 9. Apples
 10. Avalas
 11. Avalis
 12. Avalos
 13. Abilis
 14. Avilés
 15. Avlis
 16. Avillez
 17. Abalos
 18. Abeels
 19. Abelas
 20. Abellas
 21. Abelos
 22. Abels
 23. Abillas
 24. Appels
 25. Avaloz
 26. Avlessi
 27. Apollus
 28. Abells
 29. Abelsen
 30. Ablog
 31. Affleck
 32. Aflleje
 33. Avbelj
 34. Abellás
 35. Abilski
 36. Abbeloos
 37. Ablak
 38. Aboelezz
 39. Aplok
 40. Aboulker