Příjmení álvaro

Chcete-li vědět více o příjmení álvaro, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení álvaro je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením álvaro.

Příjmení álvaro ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě álvaro, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením álvaro určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení álvaro

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet álvaroů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení álvaro, abychom získali přesné informace o všech álvaro, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení álvaro, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením álvaro. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li álvaro naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce álvaro na světě

 1. Angola (5521)
 2. Portugalsko (359)
 3. Španělsko (126)
 4. Brazílie (28)
 5. Ekvádor (5)
 6. Chile (3)
 7. Anglie (3)
 8. Spojené arabské emiráty (2)
 9. Mexiko (2)
 10. Argentina (1)
 11. Švýcarsko (1)
 12. Kapverdy (1)
 13. Německo (1)
 14. Dánsko (1)
 15. Rovníková Guinea (1)
 16. Mosambik (1)
 17. Peru (1)
 18. Spojené státy (1)
 19. Uruguay (1)
 20. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet álvaro na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením álvaro. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je álvaro častějším příjmením a ve kterých zemích je álvaro neobvyklé nebo neexistující příjmení.