Příjmení álvaro

Chcete-li vědět více o příjmení álvaro, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení álvaro je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením álvaro.

Příjmení álvaro ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě álvaro, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením álvaro určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení álvaro

Zobrazit mapu příjmení álvaro

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet álvaroů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení álvaro, abychom získali přesné informace o všech álvaro, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení álvaro, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením álvaro. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li álvaro naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce álvaro na světě

 1. Angola Angola (5521)
 2. Portugalsko Portugalsko (359)
 3. Španělsko Španělsko (126)
 4. Brazílie Brazílie (28)
 5. Ekvádor Ekvádor (5)
 6. Chile Chile (3)
 7. Anglie Anglie (3)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 9. Mexiko Mexiko (2)
 10. Argentina Argentina (1)
 11. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 12. Kapverdy Kapverdy (1)
 13. Německo Německo (1)
 14. Dánsko Dánsko (1)
 15. Rovníková Guinea Rovníková Guinea (1)
 16. Mosambik Mosambik (1)
 17. Peru Peru (1)
 18. Spojené státy Spojené státy (1)
 19. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet álvaro na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením álvaro. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je álvaro častějším příjmením a ve kterých zemích je álvaro neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná álvaro. To je způsobeno tím, že příjmení álvaro často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení álvaro, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných álvaro.

Ne všechna příjmení podobná příjmení álvaro mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná álvaro, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení álvaro prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná álvaro, jak můžeme zjistit.

 1. Alvaro
 2. álvarez
 3. álvares
 4. Albaro
 5. Alfaro
 6. Alvar
 7. Alvara
 8. Alvardo
 9. Alvare
 10. Alvari
 11. Alvario
 12. Alvero
 13. Alvard
 14. Ahlvers
 15. Alabro
 16. Alavar
 17. Albar
 18. Albari
 19. Albars
 20. Albart
 21. Albero
 22. Albro
 23. Alfar
 24. Alfara
 25. Alfard
 26. Alfero
 27. Allevard
 28. Alvarado
 29. Alvaran
 30. Alvarde
 31. Alvaredo
 32. Alvares
 33. Alvarez
 34. Alvarin
 35. Alvear
 36. Alver
 37. Alvera
 38. Alverd
 39. Alveri
 40. Alverio