Tokelauská Příjmení

Pokud jste zde, je to proto, že jste se rozhodli vyhledat 300 nejčastějších příjmení v Tokelau. Určitě jste už slyšeli o některých příjmeních Tokelauská, ale možná vás překvapí, když v tomto seznamu uvidíte příjmení, o kterých jste nevěděli, že jsou v zemi jako Tokelau tak běžná. V tomto seznamu jsme zcela aktualizovali statistické informace o nejčastějších příjmení mezi Tokelauská, takže pokud hledáte informace o tom, zda by vaše příjmení vyniklo v Tokelau, upozorňujeme vás, že pokud není v tomto seznamu, ano, vaše příjmení by bylo něco neobvyklého v zemích Tokelauská . Pokud se však mezi těmito 300 příjmeními objeví vaše příjmení, obáváme se, že budete muset vyčnívat jinými kvalitami, protože budete zcela běžní, pokud jde o příjmení pro Tokelauská

Nejčastější příjmení Tokelauská

Znali jste všechna tato příjmení z Tokelau?

Pokud se podíváte, vedle každého příjmení v tomto seznamu najdete číslo. Toto číslo je počet lidí, kteří nosí toto příjmení v Tokelau. Samozřejmě je to oficiální číslo uvedené podle nejnovějších statistik provedených v Tokelau a neberou v úvahu Tokelauská, ale lidé, kteří v současné době v zemi žijí. Je tedy možné, že v Tokelau najdete příjmení, o kterém dobře víte, že není Tokelauská příjmení, což vám může pomoci získat představu o tom, kolik lidí ze stejné země, ze které toto příjmení pochází, emigrovalo do Tokelau a usadilo se tam.

Informace o příjmení nám pomáhají mít informace o naší historii, ale také o historii různých zemí. Vědět, která příjmení jsou v Tokelau v současnosti nejhojnější, nám pomáhá udělat si obrázek o současné realitě země. Tímto způsobem a křížením těchto údajů, které máme o současných příjmení Tokelauská s nejhojnějšími příjmeními Tokelauská před sto nebo dvěma sty lety, bychom mohli získat představu o tom, jak se společnost Tokelauská změnila a jaký stupeň dopadu mohla migrace mít v zemi jako Tokelau.

Podobně je zajímavé pokusit se zjistit, jaká jsou aktuální data o nejpoužívanějších příjmení v zemích sousedících s Tokelau a zda mají nějaká příjmení společná, nebo jsou naopak shody minimální nebo ne. existující. Tímto způsobem můžeme hádat, jaké vztahy má Tokelau se svými sousedními zeměmi a zda mezi zeměmi došlo k mobilitě či nikoli. Jak vidíte, několik jednoduchých statistik o příjmení v Tokelau může poskytnout mnohem více informací, než se na první pohled může zdát.

Překvapilo vás některé z těchto příjmení Tokelauská?

Co si myslíte? Už jste v tomto seznamu 300 příjmení od Tokelau viděli nějaké, které vás zaujalo? Vynechali jste nějaké příjmení, o kterém jste si mysleli, že je v Tokelau velmi běžné, a přesto se ukázalo, že není na seznamu? Pokud budete hledat v jiných zemích, jistě najdete příjmení, o kterém jste si mysleli, že je Tokelauská a které je v jiné zemi běžnější než Tokelau. Někdy nás údaje překvapí, ale právě to nás povzbuzuje k tomu, abychom se chtěli dozvědět více o příjmení a důvodech, proč 300 nejčastějších příjmení Tokelauská jsou ta, která jsou uvedena v tomto seznamu, a ne jiná. Doporučujeme vám pokračovat ve výzkumu.