Britská Příjmení Britská  Příjmení

Nejčastější příjmení Britská

    No se encontraron datos

Pokud jste zde, je to proto, že jste se rozhodli vyhledat 350 nejčastějších příjmení v Spojené království. Určitě jste už slyšeli o některých příjmeních Britská, ale možná vás překvapí, když v tomto seznamu uvidíte příjmení, o kterých jste nevěděli, že jsou v zemi jako Spojené království tak běžná. V tomto seznamu jsme zcela aktualizovali statistické informace o nejčastějších příjmení mezi Britská, takže pokud hledáte informace o tom, zda by vaše příjmení vyniklo v Spojené království, upozorňujeme vás, že pokud není v tomto seznamu, ano, vaše příjmení by bylo něco neobvyklého v zemích Britská . Pokud se však mezi těmito 350 příjmeními objeví vaše příjmení, obáváme se, že budete muset vyčnívat jinými kvalitami, protože budete zcela běžní, pokud jde o příjmení pro Britská

Znali jste všechna tato příjmení z Spojené království?

Pokud se podíváte, vedle každého příjmení v tomto seznamu najdete číslo. Toto číslo je počet lidí, kteří nosí toto příjmení v Spojené království. Samozřejmě je to oficiální číslo uvedené podle nejnovějších statistik provedených v Spojené království a neberou v úvahu Britská, ale lidé, kteří v současné době v zemi žijí. Je tedy možné, že v Spojené království najdete příjmení, o kterém dobře víte, že není Britská příjmení, což vám může pomoci získat představu o tom, kolik lidí ze stejné země, ze které toto příjmení pochází, emigrovalo do Spojené království a usadilo se tam.

Informace o příjmení nám pomáhají mít informace o naší historii, ale také o historii různých zemí. Vědět, která příjmení jsou v Spojené království v současnosti nejhojnější, nám pomáhá udělat si obrázek o současné realitě země. Tímto způsobem a křížením těchto údajů, které máme o současných příjmení Britská s nejhojnějšími příjmeními Britská před sto nebo dvěma sty lety, bychom mohli získat představu o tom, jak se společnost Britská změnila a jaký stupeň dopadu mohla migrace mít v zemi jako Spojené království.

Podobně je zajímavé pokusit se zjistit, jaká jsou aktuální data o nejpoužívanějších příjmení v zemích sousedících s Spojené království a zda mají nějaká příjmení společná, nebo jsou naopak shody minimální nebo ne. existující. Tímto způsobem můžeme hádat, jaké vztahy má Spojené království se svými sousedními zeměmi a zda mezi zeměmi došlo k mobilitě či nikoli. Jak vidíte, několik jednoduchých statistik o příjmení v Spojené království může poskytnout mnohem více informací, než se na první pohled může zdát.

Překvapilo vás některé z těchto příjmení Britská?

Co si myslíte? Už jste v tomto seznamu 350 příjmení od Spojené království viděli nějaké, které vás zaujalo? Vynechali jste nějaké příjmení, o kterém jste si mysleli, že je v Spojené království velmi běžné, a přesto se ukázalo, že není na seznamu? Pokud budete hledat v jiných zemích, jistě najdete příjmení, o kterém jste si mysleli, že je Britská a které je v jiné zemi běžnější než Spojené království. Někdy nás údaje překvapí, ale právě to nás povzbuzuje k tomu, abychom se chtěli dozvědět více o příjmení a důvodech, proč 350 nejčastějších příjmení Britská jsou ta, která jsou uvedena v tomto seznamu, a ne jiná. Doporučujeme vám pokračovat ve výzkumu.


Britská Příjmení, globalsurnames.com, 2023

https://globalsurnames.com/cs/gb