Příjmení Vorisek

Chcete-li vědět více o příjmení Vorisek, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Vorisek je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Vorisek.

Příjmení Vorisek ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Vorisek, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Vorisek určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Vorisek

Zobrazit mapu příjmení Vorisek

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Voriseků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Vorisek, abychom získali přesné informace o všech Vorisek, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Vorisek, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Vorisek. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Vorisek naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Vorisek na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (264)
 2. Česká republika Česká republika (37)
 3. Francie Francie (17)
 4. Brazílie Brazílie (14)
 5. Rakousko Rakousko (12)
 6. Německo Německo (10)
 7. Nizozemsko Nizozemsko (5)
 8. Austrálie Austrálie (3)
 9. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 10. Kanada Kanada (1)
 11. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 12. Čína Čína (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Gruzie Gruzie (1)
 15. Maďarsko Maďarsko (1)
 16. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 17. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 18. Vietnam Vietnam (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Vorisek na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Vorisek. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Vorisek častějším příjmením a ve kterých zemích je Vorisek neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Vorisek. To je způsobeno tím, že příjmení Vorisek často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Vorisek, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Vorisek.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Vorisek mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Vorisek, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Vorisek nebo některé z příjmení podobných Vorisek vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Vorisek jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Vorisek s společným kořenem.

 1. Voracek
 2. Vorachek
 3. Vorchik
 4. Vereses
 5. Vareges
 6. Varges
 7. Vargues
 8. Varichak
 9. Varquez
 10. Verasis
 11. Verges
 12. Vergez
 13. Vergis
 14. Vergoes
 15. Vergues
 16. Verkaik
 17. Virges
 18. Virguez
 19. Versas
 20. Varguez
 21. Vorkas
 22. Vergison
 23. Versos
 24. Verkissen
 25. Verikas
 26. Veresses
 27. Varghse
 28. Varjak
 29. Verjak
 30. Vorswijk
 31. Virgues
 32. Varajas
 33. Varcacel
 34. Vargas
 35. Vargason
 36. Vargaz
 37. Varghese
 38. Vargos
 39. Vargus
 40. Varjas