Příjmení Pittalis

Chcete-li vědět více o příjmení Pittalis, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Pittalis je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Pittalis.

Příjmení Pittalis ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Pittalis, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Pittalis určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Pittalis

Zobrazit mapu příjmení Pittalis

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Pittalisů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Pittalis, abychom získali přesné informace o všech Pittalis, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Pittalis, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Pittalis. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Pittalis naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Pittalis na světě

 1. Itálie Itálie (2008)
 2. Kypr Kypr (143)
 3. Francie Francie (115)
 4. Anglie Anglie (44)
 5. Německo Německo (19)
 6. Izrael Izrael (14)
 7. Belgie Belgie (12)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (8)
 9. Thajsko Thajsko (3)
 10. Spojené státy Spojené státy (3)
 11. Argentina Argentina (3)
 12. Konžská republika Konžská republika (2)
 13. Madagaskar Madagaskar (1)
 14. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 15. Brazílie Brazílie (1)
 16. Kanada Kanada (1)
 17. Španělsko Španělsko (1)
 18. Skotsko Skotsko (1)
 19. Řecko Řecko (1)
 20. Irsko Irsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Pittalis na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Pittalis. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Pittalis častějším příjmením a ve kterých zemích je Pittalis neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Pittalis začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Pittalis, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Pittalis.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Pittalis mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Pittalis, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Pittalis prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Pittalis, jak můžeme zjistit.

 1. Patellis
 2. Pitillas
 3. Pitlik
 4. Pittaluga
 5. Patlis
 6. Pattles
 7. Patalas
 8. Pettolaz
 9. Pitaluga
 10. Pitlick
 11. Pittelkow
 12. Pitulice
 13. Putellas
 14. Pytlik
 15. Padalik
 16. Patulas
 17. Potalej
 18. Petlik
 19. Pytlos
 20. Pudlis
 21. Padules
 22. Padulles
 23. Podlas
 24. Potlake
 25. Potlog
 26. Pytlak
 27. Patulak
 28. Patelak
 29. Patalski
 30. Pudlik
 31. Putallaz
 32. Patalach
 33. Pitelkow
 34. Patulski
 35. Petelkau
 36. Podewils
 37. Podlasek
 38. Podlaski
 39. Podolak
 40. Podolec