Příjmení Němec

Chcete-li vědět více o příjmení Němec, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Němec je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Němec.

Příjmení Němec ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Němec, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Němec určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Němec

Zobrazit mapu příjmení Němec

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Němeců na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Němec, abychom získali přesné informace o všech Němec, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Němec, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Němec. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Němec naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Němec na světě

 1. Česká republika Česká republika (7639)
 2. Slovensko Slovensko (45)
 3. Austrálie Austrálie (1)
 4. Nový Zéland Nový Zéland (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Němec na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Němec. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Němec častějším příjmením a ve kterých zemích je Němec neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Němec, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Němec.

 1. Nemec
 2. Names
 3. Naumes
 4. Nemes
 5. Niemeck
 6. Niemiec
 7. Nimes
 8. Numez
 9. Nomes
 10. Neemes
 11. Namoc
 12. Nemek
 13. Niemes
 14. Neames
 15. Nance
 16. Nanes
 17. Nanez
 18. Nanke
 19. Nanse
 20. Naymik
 21. Neuneck
 22. Nimas
 23. Nimick
 24. Nimis
 25. Nimke
 26. Nims
 27. Nimz
 28. Niñez
 29. Nines
 30. Ninke
 31. Nomas
 32. Nomis
 33. Noms
 34. Nones
 35. Nonez
 36. Nuanes
 37. Nuanez
 38. Nuñez
 39. Nunes
 40. Nunyes