Příjmení Mcdonalds

Chcete-li vědět více o příjmení Mcdonalds, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Mcdonalds je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Mcdonalds.

Příjmení Mcdonalds ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Mcdonalds, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Mcdonalds určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Mcdonalds

Zobrazit mapu příjmení Mcdonalds

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Mcdonaldsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Mcdonalds, abychom získali přesné informace o všech Mcdonalds, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Mcdonalds, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Mcdonalds. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Mcdonalds naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Mcdonalds na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (149)
 2. Kypr Kypr (112)
 3. Austrálie Austrálie (24)
 4. Kanada Kanada (16)
 5. Rusko Rusko (11)
 6. Brazílie Brazílie (8)
 7. Anglie Anglie (8)
 8. Ghana Ghana (4)
 9. Nigérie Nigérie (4)
 10. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (3)
 11. Kostarika Kostarika (3)
 12. Německo Německo (3)
 13. Finsko Finsko (2)
 14. Irsko Irsko (2)
 15. Jamajka Jamajka (2)
 16. Mexiko Mexiko (2)
 17. Nizozemsko Nizozemsko (2)
 18. Pákistán Pákistán (1)
 19. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 20. Salvador Salvador (1)
 21. Venezuela Venezuela (1)
 22. Rakousko Rakousko (1)
 23. Bělorusko Bělorusko (1)
 24. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 25. Chile Chile (1)
 26. Španělsko Španělsko (1)
 27. Francie Francie (1)
 28. Wales Wales (1)
 29. Indonésie Indonésie (1)
 30. Indie Indie (1)
 31. Libanon Libanon (1)
 32. Maroko Maroko (1)
 33. Malajsie Malajsie (1)
 34. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Mcdonalds na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Mcdonalds. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Mcdonalds častějším příjmením a ve kterých zemích je Mcdonalds neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Mcdonalds začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Mcdonalds mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Mcdonalds, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Mcdonalds prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Mcdonalds, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Mcdonalds nebo některé z příjmení podobných Mcdonalds vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Mcdonalds jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Mcdonalds s společným kořenem.

 1. Mcdonald
 2. Mcdonald's
 3. Mcdonals
 4. Macdonald
 5. Mcdonal
 6. Mcdonaldson
 7. Mc-donald
 8. Mcdonand
 9. Mc'donald
 10. Mcdanal
 11. Mcdaneld
 12. Mcdannald
 13. Mcdonagh
 14. Mcdonaugh
 15. Mcdonel
 16. Mcdonell
 17. Mcdonnold
 18. Mackdonald
 19. Mac-donald
 20. Mac donald
 21. Macdonell
 22. Mcdanel
 23. Mcdanial
 24. Mcdaniels
 25. Mcdannold
 26. Mcdonie
 27. Mcdoniel
 28. Mcdonnel
 29. Mcdonnell
 30. Mcdonough
 31. Macdona
 32. Mcdonna
 33. Mc-donagh
 34. Mcdonogh
 35. Macdonnell
 36. Macdonough
 37. Magdonell
 38. Mcadams
 39. Mcdaniel
 40. Mcdannel