Příjmení Král

Chcete-li vědět více o příjmení Král, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Král je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Král.

Příjmení Král ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Král, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Král určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Král

Zobrazit mapu příjmení Král

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Králů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Král, abychom získali přesné informace o všech Král, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Král, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Král. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Král naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Král na světě

 1. Česká republika Česká republika (9311)
 2. Slovensko Slovensko (823)
 3. Maďarsko Maďarsko (242)
 4. Dánsko Dánsko (7)
 5. Anglie Anglie (2)
 6. Kazachstán Kazachstán (1)
 7. Portugalsko Portugalsko (1)
 8. Švédsko Švédsko (1)
 9. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 10. Španělsko Španělsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Král na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Král. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Král častějším příjmením a ve kterých zemích je Král neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Král mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Král, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Král prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Král, jak můžeme zjistit.

 1. Król
 2. Kròl
 3. Krahl
 4. Krail
 5. Kral
 6. Krall
 7. Kreel
 8. Krehl
 9. Kreil
 10. Krell
 11. Kreul
 12. Kriel
 13. Krill
 14. Krol
 15. Kroll
 16. Krowl
 17. Kruel
 18. Krul
 19. Krull
 20. Király
 21. Kröll
 22. Krüll
 23. Kryll
 24. Krel
 25. Kro'l
 26. Kril
 27. Karel
 28. Karell
 29. Karl
 30. Karll
 31. Karol
 32. Karuel
 33. Kearl
 34. Kerl
 35. Keroul
 36. Kerrel
 37. Kiral
 38. Kiriel
 39. Kirl
 40. Koral