Příjmení Kozora

Chcete-li vědět více o příjmení Kozora, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Kozora je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Kozora.

Příjmení Kozora ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Kozora, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Kozora určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Kozora

Zobrazit mapu příjmení Kozora

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Kozoraů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Kozora, abychom získali přesné informace o všech Kozora, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Kozora, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Kozora. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Kozora naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Kozora na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (272)
 2. Rusko Rusko (67)
 3. Ukrajina Ukrajina (64)
 4. Bělorusko Bělorusko (24)
 5. Kanada Kanada (12)
 6. Izrael Izrael (10)
 7. Maďarsko Maďarsko (1)
 8. Island Island (1)
 9. Polsko Polsko (1)
 10. Rumunsko Rumunsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Kozora na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Kozora. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Kozora častějším příjmením a ve kterých zemích je Kozora neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Kozora začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Kozora, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Kozora.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Kozora prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Kozora, jak můžeme zjistit.

 1. Kozera
 2. Kozyra
 3. Kokora
 4. Kazor
 5. Koczera
 6. Kozar
 7. Kozer
 8. Koziara
 9. Kuzara
 10. Kiogora
 11. Kozyr
 12. Kozir
 13. Kosura
 14. Kezor
 15. Kaczor
 16. Kazar
 17. Kazer
 18. Kezar
 19. Kezer
 20. Kijera
 21. Kisor
 22. Kizer
 23. Kizior
 24. Kocar
 25. Kocer
 26. Kochera
 27. Kocour
 28. Kocur
 29. Koczur
 30. Koczwara
 31. Koger
 32. Koker
 33. Koozer
 34. Kosar
 35. Koser
 36. Kosiara
 37. Kosior
 38. Kosir
 39. Koziar
 40. Kucera