Příjmení Ingraham

Chcete-li vědět více o příjmení Ingraham, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ingraham je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ingraham.

Příjmení Ingraham ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ingraham, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ingraham určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ingraham

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ingrahamů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ingraham, abychom získali přesné informace o všech Ingraham, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ingraham, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ingraham. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ingraham naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ingraham na světě

 1. Spojené státy (8244)
 2. Bahamy (1151)
 3. Kanada (738)
 4. Anglie (13)
 5. Filipíny (12)
 6. Austrálie (11)
 7. Jersey (7)
 8. Indie (4)
 9. Čína (3)
 10. Brazílie (2)
 11. Turks a Caicos (1)
 12. Turecko (1)
 13. Trinidad a Tobago (1)
 14. Americké Panenské ostrovy (1)
 15. Afghánistán (1)
 16. Švýcarsko (1)
 17. Chile (1)
 18. Německo (1)
 19. Španělsko (1)
 20. Francie (1)
 21. Wales (1)
 22. Jamajka (1)
 23. Panama (1)
 24. Paraguay (1)
 25. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ingraham na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ingraham. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ingraham častějším příjmením a ve kterých zemích je Ingraham neobvyklé nebo neexistující příjmení.