Příjmení Hájek

Chcete-li vědět více o příjmení Hájek, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Hájek je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Hájek.

Příjmení Hájek ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Hájek, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Hájek určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Hájek

View Map

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Hájeků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Hájek, abychom získali přesné informace o všech Hájek, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Hájek, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Hájek. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Hájek naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Hájek na světě

  1. Česká republika Česká republika (10174)
  2. Slovensko Slovensko (233)
  3. Kanada Kanada (1)
  4. Kostarika Kostarika (1)
  5. Dánsko Dánsko (1)
  6. Anglie Anglie (1)
  7. Jižní Korea Jižní Korea (1)
  8. Norsko Norsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Hájek na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Hájek. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Hájek častějším příjmením a ve kterých zemích je Hájek neobvyklé nebo neexistující příjmení.