Příjmení Gvaramadze

Chcete-li vědět více o příjmení Gvaramadze, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Gvaramadze je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Gvaramadze.

Příjmení Gvaramadze ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Gvaramadze, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Gvaramadze určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Gvaramadze

Zobrazit mapu příjmení Gvaramadze

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Gvaramadzeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Gvaramadze, abychom získali přesné informace o všech Gvaramadze, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Gvaramadze, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Gvaramadze. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Gvaramadze naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Gvaramadze na světě

 1. Gruzie Gruzie (1216)
 2. Rusko Rusko (73)
 3. Jižní Osetie Jižní Osetie (38)
 4. Abcházie Abcházie (13)
 5. Německo Německo (8)
 6. Spojené státy Spojené státy (6)
 7. Řecko Řecko (4)
 8. Anglie Anglie (2)
 9. Arménie Arménie (1)
 10. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (1)
 11. Bělorusko Bělorusko (1)
 12. Maďarsko Maďarsko (1)
 13. Itálie Itálie (1)
 14. Kazachstán Kazachstán (1)
 15. Lotyšsko Lotyšsko (1)
 16. Švédsko Švédsko (1)
 17. Uzbekistán Uzbekistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Gvaramadze na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Gvaramadze. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Gvaramadze častějším příjmením a ve kterých zemích je Gvaramadze neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Gvaramadze začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Gvaramadze. To je způsobeno tím, že příjmení Gvaramadze často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Gvaramadze, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Gvaramadze.

Rozlišit, zda bylo příjmení Gvaramadze nebo některé z příjmení podobných Gvaramadze vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Gvaramadze jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Gvaramadze s společným kořenem.

 1. Gvaramia
 2. Gobronidze
 3. Gabarain
 4. Governale
 5. Gabarone
 6. Gavarone
 7. Gebremadhin
 8. Gavaran
 9. Gabarron
 10. Gabran
 11. Gabrian
 12. Gavarron
 13. Gavirondo
 14. Gavranic
 15. Gebremariam
 16. Gebremedhin
 17. Gebremeskel
 18. Giavarini
 19. Gobernado
 20. Gobran
 21. Guberman
 22. Gabarrain
 23. Gaberione
 24. Gaborone
 25. Gavranovic
 26. Gavrani
 27. Gavranich
 28. Ghofrane
 29. Governa
 30. Gavran
 31. Guaparumo
 32. Gubran
 33. Gabernet
 34. Gabirondo
 35. Gabrin
 36. Gabrini
 37. Gabrion
 38. Gaffarini
 39. Gafforini
 40. Gaffron