Příjmení Gerster

Chcete-li vědět více o příjmení Gerster, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Gerster je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Gerster.

Příjmení Gerster ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Gerster, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Gerster určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Gerster

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Gersterů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Gerster, abychom získali přesné informace o všech Gerster, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Gerster, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Gerster. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Gerster naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Gerster na světě

 1. Německo (2021)
 2. Švýcarsko (717)
 3. Spojené státy (452)
 4. Francie (174)
 5. Rakousko (96)
 6. Dánsko (66)
 7. Kanada (50)
 8. Lichtenštejnsko (47)
 9. Brazílie (35)
 10. Španělsko (16)
 11. Argentina (12)
 12. Austrálie (6)
 13. Chile (5)
 14. Faerské ostrovy (4)
 15. Švédsko (3)
 16. Jihoafrická republika (2)
 17. Anglie (1)
 18. Rovníková Guinea (1)
 19. Itálie (1)
 20. Mosambik (1)
 21. Namibie (1)
 22. Turecko (1)
 23. Dominikánská republika (1)
 24. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Gerster na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Gerster. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Gerster častějším příjmením a ve kterých zemích je Gerster neobvyklé nebo neexistující příjmení.