Příjmení Doležal

Chcete-li vědět více o příjmení Doležal, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Doležal je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Doležal.

Příjmení Doležal ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Doležal, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Doležal určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Doležal

Zobrazit mapu příjmení Doležal

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Doležalů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Doležal, abychom získali přesné informace o všech Doležal, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Doležal, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Doležal. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Doležal naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Doležal na světě

 1. Česká republika Česká republika (8380)
 2. Chorvatsko Chorvatsko (349)
 3. Slovensko Slovensko (265)
 4. Slovinsko Slovinsko (24)
 5. Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina (6)
 6. Německo Německo (2)
 7. Anglie Anglie (1)
 8. Srbsko Srbsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Doležal na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Doležal. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Doležal častějším příjmením a ve kterých zemích je Doležal neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Doležal. To je způsobeno tím, že příjmení Doležal často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Doležal nebo některé z příjmení podobných Doležal vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Doležal jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Doležal s společným kořenem.

 1. Doležel
 2. Doleshal
 3. Dolezal
 4. Delegal
 5. Dolezel
 6. Doležalová
 7. Dolcel
 8. Delasal
 9. Del sal
 10. Delacal
 11. Duligal
 12. Dalzell
 13. Dalziel
 14. Delcel
 15. Dellasala
 16. Delsol
 17. Delsolar
 18. Delzell
 19. Diligul
 20. Del sel
 21. Delesalle
 22. Doleželová
 23. Dal col
 24. Del-sol
 25. De la cal
 26. Del col
 27. De la sal
 28. Del sol
 29. Dalcol
 30. Dalziell
 31. Duligall
 32. Delecolle
 33. Delagala
 34. Delasala
 35. Dalgallo
 36. Dalglish
 37. Dal colle
 38. Dal sole
 39. Delaguila
 40. Delaigle