Příjmení Comery

Chcete-li vědět více o příjmení Comery, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comery je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comery.

Příjmení Comery ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comery, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comery určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comery

Zobrazit mapu příjmení Comery

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comeryů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comery, abychom získali přesné informace o všech Comery, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comery, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comery. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comery naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comery na světě

 1. Anglie Anglie (228)
 2. Spojené státy Spojené státy (150)
 3. Austrálie Austrálie (27)
 4. Wales Wales (16)
 5. Kanada Kanada (13)
 6. Jamajka Jamajka (10)
 7. Nový Zéland Nový Zéland (8)
 8. Dominikánská republika Dominikánská republika (4)
 9. Skotsko Skotsko (4)
 10. Francie Francie (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comery na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comery. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comery častějším příjmením a ve kterých zemích je Comery neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Comery. To je způsobeno tím, že příjmení Comery často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comery mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comery, která mají odlišný původ a význam..

 1. Camery
 2. Comer
 3. Comere
 4. Conery
 5. Camer
 6. Camera
 7. Camere
 8. Camero
 9. Cemer
 10. Chemery
 11. Cimera
 12. Cimero
 13. Comar
 14. Comier
 15. Comire
 16. Commer
 17. Commere
 18. Comor
 19. Comori
 20. Conary
 21. Coner
 22. Connery
 23. Conry
 24. Coomer
 25. Cumer
 26. Cimer
 27. Comir
 28. Comerio
 29. Comari
 30. Cameri
 31. Cymer
 32. Conero
 33. Camar
 34. Camara
 35. Camaro
 36. Camire
 37. Camiri
 38. Camiro
 39. Cammer
 40. Camor