Příjmení Comellas

Chcete-li vědět více o příjmení Comellas, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comellas je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comellas.

Příjmení Comellas ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comellas, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comellas určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comellas

Zobrazit mapu příjmení Comellas

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comellasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comellas, abychom získali přesné informace o všech Comellas, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comellas, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comellas. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comellas naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comellas na světě

 1. Španělsko Španělsko (1505)
 2. Argentina Argentina (157)
 3. Spojené státy Spojené státy (140)
 4. Francie Francie (73)
 5. Mexiko Mexiko (46)
 6. Venezuela Venezuela (13)
 7. Brazílie Brazílie (9)
 8. Kuba Kuba (5)
 9. Uruguay Uruguay (4)
 10. Chile Chile (3)
 11. Německo Německo (3)
 12. Andorra Andorra (2)
 13. Itálie Itálie (2)
 14. Filipíny Filipíny (2)
 15. Belgie Belgie (1)
 16. Kamerun Kamerun (1)
 17. Dominika Dominika (1)
 18. Anglie Anglie (1)
 19. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 20. Portoriko Portoriko (1)
 21. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comellas na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comellas. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comellas častějším příjmením a ve kterých zemích je Comellas neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Comellas, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Comellas.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comellas mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comellas, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Comellas nebo některé z příjmení podobných Comellas vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Comellas jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Comellas s společným kořenem.

 1. Comelles
 2. Comillas
 3. Cumellas
 4. Camillas
 5. Cumelles
 6. Canellas
 7. Camelus
 8. Canelas
 9. Caniellas
 10. Canillas
 11. Canyellas
 12. Chmelka
 13. Chumillas
 14. Cuenllas
 15. Canelles
 16. Cañellas
 17. Coumelis
 18. Canalas
 19. Canalias
 20. Canielles
 21. Canillac
 22. Canlas
 23. Canyelles
 24. Chimelis
 25. Chmelik
 26. Conalos
 27. Conles
 28. Canelos
 29. Chmielak
 30. Chmeluk
 31. Canalejas
 32. Canales
 33. Canalis
 34. Canalos
 35. Canals
 36. Canoles
 37. Cimilluca
 38. Conlisk
 39. Camlagai
 40. Camolese