Příjmení Colvee

Chcete-li vědět více o příjmení Colvee, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colvee je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colvee.

Příjmení Colvee ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colvee, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colvee určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colvee

Zobrazit mapu příjmení Colvee

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colveeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colvee, abychom získali přesné informace o všech Colvee, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colvee, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colvee. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colvee naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colvee na světě

 1. Španělsko Španělsko (25)
 2. Venezuela Venezuela (6)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colvee na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colvee. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colvee častějším příjmením a ve kterých zemích je Colvee neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colvee začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colvee. To je způsobeno tím, že příjmení Colvee často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colvee, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colvee.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colvee mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colvee, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colvee nebo některé z příjmení podobných Colvee vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colvee jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colvee s společným kořenem.

 1. Colve
 2. Colvie
 3. Calfee
 4. Calve
 5. Calvey
 6. Colbey
 7. Calvie
 8. Culvey
 9. Caleb
 10. Calef
 11. Calfe
 12. Calpe
 13. Calva
 14. Calvao
 15. Calvi
 16. Calvia
 17. Calvo
 18. Cholvi
 19. Clape
 20. Clave
 21. Clavey
 22. Cleef
 23. Cleeve
 24. Clef
 25. Cleve
 26. Clive
 27. Clove
 28. Colby
 29. Coleby
 30. Colf
 31. Colff
 32. Colip
 33. Colipi
 34. Collop
 35. Colopy
 36. Colp
 37. Colpo
 38. Colubi
 39. Culvi
 40. Calvay