Příjmení Colores

Chcete-li vědět více o příjmení Colores, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colores je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colores.

Příjmení Colores ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colores, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colores určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colores

Zobrazit mapu příjmení Colores

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coloresů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colores, abychom získali přesné informace o všech Colores, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colores, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colores. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colores naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colores na světě

 1. Mexiko Mexiko (1400)
 2. Spojené státy Spojené státy (246)
 3. Filipíny Filipíny (170)
 4. Brazílie Brazílie (22)
 5. Španělsko Španělsko (9)
 6. Peru Peru (2)
 7. Venezuela Venezuela (2)
 8. Argentina Argentina (2)
 9. Kolumbie Kolumbie (2)
 10. Anglie Anglie (1)
 11. Jižní Korea Jižní Korea (1)
 12. Panama Panama (1)
 13. Rusko Rusko (1)
 14. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 15. Chile Chile (1)
 16. Kostarika Kostarika (1)
 17. Ekvádor Ekvádor (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colores na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colores. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colores častějším příjmením a ve kterých zemích je Colores neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colores. To je způsobeno tím, že příjmení Colores často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colores, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colores.

 1. Colares
 2. Clores
 3. Clares
 4. Collares
 5. Colaris
 6. Calarese
 7. Claras
 8. Clarges
 9. Claris
 10. Clarkes
 11. Claros
 12. Clarus
 13. Cleries
 14. Clers
 15. Cloarec
 16. Clowers
 17. Colaric
 18. Coulars
 19. Culleres
 20. Cullors
 21. Collaris
 22. Caleras
 23. Cloirec
 24. Celarek
 25. Colursi
 26. Cailleres
 27. Calarasu
 28. Calarco
 29. Calarga
 30. Callaros
 31. Calleros
 32. Callers
 33. Callieres
 34. Calrk
 35. Cellars
 36. Cellers
 37. Celliers
 38. Celorico
 39. Chelers
 40. Cilleros