Příjmení Colditz

Chcete-li vědět více o příjmení Colditz, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colditz je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colditz.

Příjmení Colditz ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colditz, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colditz určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colditz

Zobrazit mapu příjmení Colditz

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colditzů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colditz, abychom získali přesné informace o všech Colditz, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colditz, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colditz. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colditz naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colditz na světě

 1. Německo Německo (1916)
 2. Spojené státy Spojené státy (241)
 3. Austrálie Austrálie (91)
 4. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (44)
 5. Rakousko Rakousko (12)
 6. Francie Francie (10)
 7. Nizozemsko Nizozemsko (7)
 8. Dánsko Dánsko (7)
 9. Švýcarsko Švýcarsko (4)
 10. Kanada Kanada (2)
 11. Česká republika Česká republika (2)
 12. Turkmenistán Turkmenistán (1)
 13. Bulharsko Bulharsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colditz na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colditz. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colditz častějším příjmením a ve kterých zemích je Colditz neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colditz začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colditz prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colditz, jak můžeme zjistit.

 1. Caldito
 2. Coltatu
 3. Caldato
 4. Couldiati
 5. Coltat
 6. Caldado
 7. Cledat
 8. Coldwater
 9. Coulidiati
 10. Coulidiaty
 11. Collodet
 12. Colodetti
 13. Claudet
 14. Claudot
 15. Clotet
 16. Claudete
 17. Claudett
 18. Calidad
 19. Clatot
 20. Cloutet
 21. Claudette
 22. Claudetti
 23. Calatayud