Příjmení Coldeira

Chcete-li vědět více o příjmení Coldeira, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coldeira je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coldeira.

Příjmení Coldeira ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coldeira, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coldeira určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coldeira

Zobrazit mapu příjmení Coldeira

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coldeiraů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coldeira, abychom získali přesné informace o všech Coldeira, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coldeira, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coldeira. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coldeira naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coldeira na světě

 1. Argentina Argentina (71)
 2. Chile Chile (46)
 3. Španělsko Španělsko (34)
 4. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (12)
 5. Brazílie Brazílie (11)
 6. Grenada Grenada (9)
 7. Venezuela Venezuela (6)
 8. Spojené státy Spojené státy (2)
 9. Svatý Vincent a Grenadiny Svatý Vincent a Grenadiny (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coldeira na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coldeira. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coldeira častějším příjmením a ve kterých zemích je Coldeira neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coldeira začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coldeira, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coldeira.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coldeira mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coldeira, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coldeira prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coldeira, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coldeira nebo některé z příjmení podobných Coldeira vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coldeira jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coldeira s společným kořenem.

 1. Caldeira
 2. Caldeirao
 3. Caldeiro
 4. Caldera
 5. Caldara
 6. Calder
 7. Calderara
 8. Calderas
 9. Calderat
 10. Calderay
 11. Caldere
 12. Calderi
 13. Calderita
 14. Caldero
 15. Calders
 16. Caldiera
 17. Caldiran
 18. Caldora
 19. Cladera
 20. Cledera
 21. Coldiron
 22. Colter
 23. Coltero
 24. Celdora
 25. Calderan
 26. Caldeorn
 27. Calderia
 28. Coldrick
 29. Caldarar
 30. Caldaras
 31. Caldare
 32. Caldarera
 33. Caldari
 34. Calderani
 35. Calderari
 36. Calderaro
 37. Calderasi
 38. Calderer
 39. Calderero
 40. Calderilla