Příjmení Cokić

Chcete-li vědět více o příjmení Cokić, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cokić je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cokić.

Příjmení Cokić ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cokić, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cokić určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cokić

Zobrazit mapu příjmení Cokić

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cokićů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cokić, abychom získali přesné informace o všech Cokić, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cokić, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cokić. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cokić naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cokić na světě

 1. Srbsko Srbsko (616)
 2. Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina (91)
 3. Chorvatsko Chorvatsko (7)
 4. Černá Hora Černá Hora (3)
 5. Slovinsko Slovinsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cokić na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cokić. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cokić častějším příjmením a ve kterých zemích je Cokić neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cokić prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cokić, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cokić nebo některé z příjmení podobných Cokić vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cokić jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cokić s společným kořenem.

 1. Cakić
 2. Cekić
 3. Cekic
 4. Cocis
 5. Cokes
 6. Cosias
 7. Cosic
 8. Cosich
 9. Cosico
 10. Cozic
 11. ćosić
 12. Cakiqi
 13. Coxic
 14. Cocic
 15. Cacic
 16. Caciso
 17. Cagias
 18. Cagiga
 19. Cajias
 20. Cajiga
 21. Casias
 22. Casis
 23. Cazius
 24. Cesis
 25. Cicioc
 26. Cigich
 27. Cochez
 28. Cochius
 29. Cochs
 30. Cockes
 31. Cocos
 32. Coges
 33. Cogues
 34. Cojoc
 35. Cookes
 36. Cookus
 37. Cosac
 38. Cosas
 39. Cosciug
 40. Coses