Příjmení Cokers

Chcete-li vědět více o příjmení Cokers, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cokers je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cokers.

Příjmení Cokers ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cokers, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cokers určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cokers

Zobrazit mapu příjmení Cokers

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cokersů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cokers, abychom získali přesné informace o všech Cokers, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cokers, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cokers. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cokers naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cokers na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (4)
 2. Kanada Kanada (3)
 3. Indonésie Indonésie (2)
 4. Anglie Anglie (1)
 5. Mexiko Mexiko (1)
 6. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cokers na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cokers. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cokers častějším příjmením a ve kterých zemích je Cokers neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cokers. To je způsobeno tím, že příjmení Cokers často podstupuje mutace.

 1. Cukurs
 2. Coceres
 3. Caceras
 4. Caceres
 5. Caseras
 6. Caseres
 7. Ciceros
 8. Cosares
 9. Caseros
 10. Cacerez
 11. Cajarc
 12. Casares
 13. Caserras
 14. Cazares
 15. Cesares
 16. Cesaris
 17. Cesarz
 18. Cicres
 19. Cocarca
 20. Cosarca
 21. Cosercar
 22. Cuixeres
 23. Cigerci
 24. Cáceres
 25. Cóceres
 26. Cukierski
 27. Cakrak
 28. Casseres
 29. Cacerres
 30. Cekrezi
 31. Casarez
 32. Casserras
 33. Causaras
 34. Cazarez
 35. Cesarski
 36. Chacoris
 37. Chagaris
 38. Cisarik
 39. Ciscares
 40. Cuajares