Příjmení Cokayne

Chcete-li vědět více o příjmení Cokayne, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cokayne je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cokayne.

Příjmení Cokayne ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cokayne, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cokayne určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cokayne

Zobrazit mapu příjmení Cokayne

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cokayneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cokayne, abychom získali přesné informace o všech Cokayne, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cokayne, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cokayne. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cokayne naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cokayne na světě

 1. Anglie Anglie (313)
 2. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (82)
 3. Austrálie Austrálie (17)
 4. Estonsko Estonsko (12)
 5. Wales Wales (11)
 6. Nový Zéland Nový Zéland (10)
 7. Spojené státy Spojené státy (6)
 8. Kanada Kanada (5)
 9. Švédsko Švédsko (2)
 10. Venezuela Venezuela (1)
 11. Španělsko Španělsko (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cokayne na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cokayne. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cokayne častějším příjmením a ve kterých zemích je Cokayne neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cokayne začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Cokayne. To je způsobeno tím, že příjmení Cokayne často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cokayne mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cokayne, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cockayne
 2. Cackayne
 3. Cokain
 4. Cocaine
 5. Cezane
 6. Chasne
 7. Chouasne
 8. Cocan
 9. Cogan
 10. Coigne
 11. Cojan
 12. Cojanu
 13. Cokin
 14. Cosano
 15. Cosine
 16. Cosne
 17. Cosyn
 18. Coxan
 19. Cozan
 20. Cozano
 21. Cozine
 22. Cozzone
 23. Cocaina
 24. Cosan
 25. Cekani
 26. Coisne
 27. Cocano
 28. Cocana
 29. Casane
 30. Cakan
 31. Cahagne
 32. Cosani
 33. Ciokan
 34. Cojana
 35. Cousine
 36. Cezanne
 37. Cagan
 38. Cagney
 39. Cagno
 40. Casañe