Příjmení Cojoc

Chcete-li vědět více o příjmení Cojoc, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cojoc je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cojoc.

Příjmení Cojoc ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cojoc, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cojoc určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cojoc

Zobrazit mapu příjmení Cojoc

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cojoců na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cojoc, abychom získali přesné informace o všech Cojoc, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cojoc, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cojoc. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cojoc naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cojoc na světě

 1. Guatemala Guatemala (3247)
 2. Rumunsko Rumunsko (2815)
 3. Moldavsko Moldavsko (185)
 4. Španělsko Španělsko (62)
 5. Spojené státy Spojené státy (19)
 6. Německo Německo (9)
 7. Itálie Itálie (8)
 8. Kanada Kanada (6)
 9. Finsko Finsko (6)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (5)
 11. Švédsko Švédsko (5)
 12. Anglie Anglie (4)
 13. Belgie Belgie (3)
 14. Mexiko Mexiko (3)
 15. Rakousko Rakousko (2)
 16. Bulharsko Bulharsko (1)
 17. Rusko Rusko (1)
 18. Salvador Salvador (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cojoc na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cojoc. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cojoc častějším příjmením a ve kterých zemích je Cojoc neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cojoc začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cojoc, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cojoc.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cojoc prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cojoc, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cojoc nebo některé z příjmení podobných Cojoc vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cojoc jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cojoc s společným kořenem.

 1. Cocos
 2. Cojoaca
 3. Cojocea
 4. Cosac
 5. Cosic
 6. Cozac
 7. Cozic
 8. Coxic
 9. Cocic
 10. Cogoj
 11. Cacic
 12. Cacos
 13. Cajas
 14. Cazac
 15. Cazos
 16. Cecos
 17. Cejas
 18. Cekic
 19. Cicioc
 20. Cijes
 21. Cochs
 22. Cocis
 23. Coges
 24. Cokes
 25. Cosas
 26. Coses
 27. Cosich
 28. Cosico
 29. Cossec
 30. Cozas
 31. Cucos
 32. Cujas
 33. Cusac
 34. Cusic
 35. Cocach
 36. Coquoz
 37. Cocuz
 38. Chocoj
 39. Cajes
 40. Coguox