Příjmení Coiduras

Chcete-li vědět více o příjmení Coiduras, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coiduras je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coiduras.

Příjmení Coiduras ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coiduras, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coiduras určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coiduras

Zobrazit mapu příjmení Coiduras

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coidurasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coiduras, abychom získali přesné informace o všech Coiduras, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coiduras, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coiduras. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coiduras naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coiduras na světě

 1. Španělsko Španělsko (124)
 2. Panama Panama (7)
 3. Maďarsko Maďarsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coiduras na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coiduras. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coiduras častějším příjmením a ve kterých zemích je Coiduras neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coiduras začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Coiduras. To je způsobeno tím, že příjmení Coiduras často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coiduras mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coiduras, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Coiduras nebo některé z příjmení podobných Coiduras vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coiduras jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coiduras s společným kořenem.

 1. Coduras
 2. Cidras
 3. Coudures
 4. Cideres
 5. Coutures
 6. Cuadras
 7. Cidorak
 8. Coudrais
 9. Cadres
 10. Cedars
 11. Cedres
 12. Ceteras
 13. Citores
 14. Coderc
 15. Coderch
 16. Couderc
 17. Cuadros
 18. Cudris
 19. Cedraz
 20. Cadars
 21. Catoras
 22. Cotoros
 23. Cuders
 24. Cadarso
 25. Cadieres
 26. Caters
 27. Cathers
 28. Catres
 29. Cedrez
 30. Chaudarcas
 31. Cidraque
 32. Citters
 33. Coderque
 34. Codrescu
 35. Couturiaux
 36. Cowdrick
 37. Cedric
 38. Cedrik
 39. Cuthers
 40. Cedérus