Příjmení Cohort

Chcete-li vědět více o příjmení Cohort, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cohort je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cohort.

Příjmení Cohort ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cohort, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cohort určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cohort

Zobrazit mapu příjmení Cohort

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cohortů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cohort, abychom získali přesné informace o všech Cohort, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cohort, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cohort. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cohort naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cohort na světě

 1. Argentina Argentina (61)
 2. Francie Francie (37)
 3. Brazílie Brazílie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cohort na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cohort. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cohort častějším příjmením a ve kterých zemích je Cohort neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cohort začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Cohort. To je způsobeno tím, že příjmení Cohort často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cohort, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cohort.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cohort mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cohort, která mají odlišný původ a význam..

 1. Chort
 2. Chart
 3. Chert
 4. Chorat
 5. Chord
 6. Chorot
 7. Chorto
 8. Cort
 9. Court
 10. Cowart
 11. Czort
 12. Carot
 13. Cart
 14. Cert
 15. Chard
 16. Charot
 17. Charta
 18. Charte
 19. Cherat
 20. Cheret
 21. Cherit
 22. Cherta
 23. Cherti
 24. Cherto
 25. Chirat
 26. Chorda
 27. Chordi
 28. Chuart
 29. Cirt
 30. Coard
 31. Coeuret
 32. Cord
 33. Coret
 34. Coriat
 35. Corta
 36. Corte
 37. Corti
 38. Corto
 39. Corty
 40. Couret