Příjmení Cohene

Chcete-li vědět více o příjmení Cohene, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cohene je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cohene.

Příjmení Cohene ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cohene, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cohene určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cohene

Zobrazit mapu příjmení Cohene

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coheneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cohene, abychom získali přesné informace o všech Cohene, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cohene, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cohene. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cohene naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cohene na světě

 1. Paraguay Paraguay (2750)
 2. Argentina Argentina (251)
 3. Brazílie Brazílie (51)
 4. Kanada Kanada (33)
 5. Španělsko Španělsko (17)
 6. Spojené státy Spojené státy (5)
 7. Francie Francie (2)
 8. Libanon Libanon (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cohene na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cohene. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cohene častějším příjmením a ve kterých zemích je Cohene neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cohene začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Cohene. To je způsobeno tím, že příjmení Cohene často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cohene, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cohene.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cohene mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cohene, která mají odlišný původ a význam..

 1. Chene
 2. Coene
 3. Cohane
 4. Cohen
 5. Cahane
 6. Cahen
 7. Cheine
 8. Cheme
 9. Chen
 10. Chena
 11. Chenew
 12. Cheney
 13. Chenh
 14. Chenie
 15. Chenu
 16. Cheny
 17. Cheyne
 18. Chine
 19. Coane
 20. Coen
 21. Cohan
 22. Cohem
 23. Cohn
 24. Cohney
 25. Cohon
 26. Coine
 27. Cone
 28. Conne
 29. Coone
 30. Coune
 31. Cowen
 32. Cowne
 33. Coyne
 34. Cuene
 35. Cene
 36. Chune
 37. Czene
 38. Chenhe
 39. Chenye
 40. Chuene