Příjmení Cogorno

Chcete-li vědět více o příjmení Cogorno, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogorno je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogorno.

Příjmení Cogorno ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogorno, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogorno určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogorno

Zobrazit mapu příjmení Cogorno

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogornoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogorno, abychom získali přesné informace o všech Cogorno, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogorno, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogorno. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogorno naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogorno na světě

 1. Argentina Argentina (619)
 2. Itálie Itálie (536)
 3. Peru Peru (99)
 4. Spojené státy Spojené státy (89)
 5. Paraguay Paraguay (82)
 6. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (53)
 7. Venezuela Venezuela (42)
 8. Anglie Anglie (34)
 9. Francie Francie (27)
 10. Uruguay Uruguay (15)
 11. Brazílie Brazílie (13)
 12. Ekvádor Ekvádor (12)
 13. Španělsko Španělsko (11)
 14. Kanada Kanada (5)
 15. Norsko Norsko (3)
 16. Austrálie Austrálie (1)
 17. Belgie Belgie (1)
 18. Chile Chile (1)
 19. Skotsko Skotsko (1)
 20. Nikaragua Nikaragua (1)
 21. Katar Katar (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogorno na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogorno. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogorno častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogorno neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cogorno. To je způsobeno tím, že příjmení Cogorno často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cogorno, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cogorno.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cogorno nebo některé z příjmení podobných Cogorno vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cogorno jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cogorno s společným kořenem.

 1. Cagrin
 2. Caughorn
 3. Cesarano
 4. Cesarino
 5. Chkirni
 6. Cigaran
 7. Cochran
 8. Cochrane
 9. Cochren
 10. Cochron
 11. Cochrum
 12. Cochrun
 13. Cockram
 14. Cockran
 15. Cockrum
 16. Cocuron
 17. Cokeram
 18. Coughran
 19. Cookhorn
 20. Cockrane
 21. Cigrang
 22. Cezarano
 23. Cacereno
 24. Cigerim
 25. Chograni
 26. Casarano
 27. Casarino
 28. Cokeren
 29. Cockren
 30. Cochern
 31. Cockrem
 32. Cigarini
 33. Cacherano
 34. Casarin
 35. Casarini
 36. Cascarano
 37. Casorran
 38. Cassarino
 39. Casserino
 40. Caughran