Příjmení Cogordan

Chcete-li vědět více o příjmení Cogordan, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogordan je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogordan.

Příjmení Cogordan ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogordan, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogordan určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogordan

Zobrazit mapu příjmení Cogordan

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogordanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogordan, abychom získali přesné informace o všech Cogordan, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogordan, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogordan. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogordan naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogordan na světě

 1. Francie Francie (177)
 2. Mexiko Mexiko (27)
 3. Argentina Argentina (8)
 4. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (4)
 5. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 7. Anglie Anglie (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogordan na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogordan. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogordan častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogordan neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cogordan začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cogordan mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cogordan, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cogordan prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cogordan, jak můžeme zjistit.

 1. Cocordano
 2. Cigordia
 3. Cosard
 4. Cozort
 5. Caserta
 6. Casertano
 7. Cochard
 8. Coquard
 9. Cosart
 10. Cosworth
 11. Cozart
 12. Casorati
 13. Cazard
 14. Ciocirtau
 15. Cossard
 16. Cocart
 17. Casard
 18. Cygert
 19. Chegard
 20. Czekirda
 21. Cezard
 22. Cousirat
 23. Cockerton
 24. Cachard
 25. Casareto
 26. Cascardo
 27. Cassard
 28. Cigarreta
 29. Cochart
 30. Coesaert
 31. Cossairt
 32. Cossart
 33. Cousart
 34. Coussart
 35. Cowsert
 36. Cucart
 37. Cushard
 38. Cusworth
 39. Cuxart
 40. Cuzzort