Příjmení Cogodi

Chcete-li vědět více o příjmení Cogodi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogodi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogodi.

Příjmení Cogodi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogodi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogodi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogodi

Zobrazit mapu příjmení Cogodi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogodiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogodi, abychom získali přesné informace o všech Cogodi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogodi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogodi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogodi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogodi na světě

 1. Itálie Itálie (17)
 2. Nizozemsko Nizozemsko (7)
 3. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogodi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogodi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogodi častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogodi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cogodi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cogodi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cogodi.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cogodi prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cogodi, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cogodi nebo některé z příjmení podobných Cogodi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cogodi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cogodi s společným kořenem.

 1. Cogode
 2. Cigoti
 3. Cogotti
 4. Cogida
 5. Cagida
 6. Cagide
 7. Cigotti
 8. Cocada
 9. Cocido
 10. Cocote
 11. Coget
 12. Cosido
 13. Costi
 14. Cozad
 15. Cozadd
 16. Cugota
 17. Casadi
 18. Cogut
 19. Cagado
 20. Cecoti
 21. Chikodi
 22. Cosado
 23. Cagada
 24. Caceda
 25. Cajade
 26. Cajida
 27. Cajide
 28. Cajot
 29. Cajoto
 30. Casad
 31. Casada
 32. Casadei
 33. Casado
 34. Casady
 35. Casati
 36. Caseda
 37. Casida
 38. Caside
 39. Casot
 40. Casotti