Příjmení Cogez

Chcete-li vědět více o příjmení Cogez, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogez je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogez.

Příjmení Cogez ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogez, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogez určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogez

Zobrazit mapu příjmení Cogez

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogezů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogez, abychom získali přesné informace o všech Cogez, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogez, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogez. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogez naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogez na světě

 1. Francie Francie (838)
 2. Kanada Kanada (9)
 3. Anglie Anglie (6)
 4. Nová Kaledonie Nová Kaledonie (4)
 5. Spojené státy Spojené státy (4)
 6. Belgie Belgie (2)
 7. Austrálie Austrálie (1)
 8. Kamerun Kamerun (1)
 9. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 10. Slovensko Slovensko (1)
 11. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogez na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogez. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogez častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogez neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cogez. To je způsobeno tím, že příjmení Cogez často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cogez, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cogez.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cogez prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cogez, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cogez nebo některé z příjmení podobných Cogez vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cogez jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cogez s společným kořenem.

 1. Coges
 2. Ciges
 3. Cochez
 4. Cogues
 5. Cokes
 6. Coses
 7. Cocuz
 8. Cogoj
 9. Cacek
 10. Caces
 11. Cases
 12. Cazes
 13. Cijes
 14. Ciosek
 15. Cisek
 16. Cizek
 17. Cochs
 18. Cocis
 19. Cockes
 20. Cocos
 21. Cojoc
 22. Cookes
 23. Cosac
 24. Cosas
 25. Cosic
 26. Cossec
 27. Cozac
 28. Cozas
 29. Cozic
 30. Czosek
 31. Coquoz
 32. Cakes
 33. Cagas
 34. Cajes
 35. Coguox
 36. Cicek
 37. Cigaj
 38. Cysek
 39. Coxic
 40. Cocic