Příjmení Cogdell

Chcete-li vědět více o příjmení Cogdell, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogdell je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogdell.

Příjmení Cogdell ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogdell, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogdell určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogdell

Zobrazit mapu příjmení Cogdell

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogdellů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogdell, abychom získali přesné informace o všech Cogdell, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogdell, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogdell. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogdell naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogdell na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1912)
 2. Anglie Anglie (171)
 3. Austrálie Austrálie (47)
 4. Wales Wales (20)
 5. Kanada Kanada (12)
 6. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (11)
 7. Skotsko Skotsko (10)
 8. Izrael Izrael (2)
 9. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (2)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 11. Německo Německo (1)
 12. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogdell na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogdell. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogdell častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogdell neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cogdell. To je způsobeno tím, že příjmení Cogdell často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cogdell nebo některé z příjmení podobných Cogdell vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cogdell jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cogdell s společným kořenem.

 1. Cogdill
 2. Costell
 3. Casdelo
 4. Castell
 5. Costel
 6. Costela
 7. Costella
 8. Costello
 9. Costill
 10. Costall
 11. Casadella
 12. Casteel
 13. Castel
 14. Castela
 15. Castella
 16. Castelli
 17. Castello
 18. Castells
 19. Casteln
 20. Castelo
 21. Castels
 22. Castill
 23. Cestelo
 24. Chagdali
 25. Chastell
 26. Chegdali
 27. Chougdali
 28. Costal
 29. Costals
 30. Costelloe
 31. Costelow
 32. Costilla
 33. Costillo
 34. Costils
 35. Costle
 36. Costolo
 37. Casteli
 38. Castele
 39. Castelly
 40. Costil