Příjmení Cofsky

Chcete-li vědět více o příjmení Cofsky, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cofsky je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cofsky.

Příjmení Cofsky ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cofsky, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cofsky určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cofsky

Zobrazit mapu příjmení Cofsky

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cofskyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cofsky, abychom získali přesné informace o všech Cofsky, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cofsky, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cofsky. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cofsky naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cofsky na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (216)
 2. Kanada Kanada (46)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cofsky na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cofsky. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cofsky častějším příjmením a ve kterých zemích je Cofsky neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cofsky nebo některé z příjmení podobných Cofsky vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cofsky jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cofsky s společným kořenem.

 1. Copsey
 2. Copesky
 3. Cops
 4. Copka
 5. Capsey
 6. Cofax
 7. Cafasso
 8. Cafiso
 9. Capek
 10. Capik
 11. Capko
 12. Caps
 13. Capsa
 14. Capse
 15. Capsi
 16. Ceffis
 17. Cepak
 18. Cepek
 19. Ceps
 20. Chafik
 21. Chafiki
 22. Chapko
 23. Chapski
 24. Chbiki
 25. Chebki
 26. Chevka
 27. Chopko
 28. Chupka
 29. Cibik
 30. Cobas
 31. Cobbes
 32. Cobbis
 33. Cobbs
 34. Cobes
 35. Cobija
 36. Cobisa
 37. Cobos
 38. Copas
 39. Copass
 40. Copes