Příjmení Cofré

Chcete-li vědět více o příjmení Cofré, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cofré je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cofré.

Příjmení Cofré ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cofré, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cofré určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cofré

Zobrazit mapu příjmení Cofré

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cofréů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cofré, abychom získali přesné informace o všech Cofré, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cofré, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cofré. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cofré naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cofré na světě

 1. Chile Chile (89)
 2. Argentina Argentina (8)
 3. Brazílie Brazílie (6)
 4. Spojené státy Spojené státy (3)
 5. Španělsko Španělsko (2)
 6. Venezuela Venezuela (2)
 7. Kanada Kanada (1)
 8. Dánsko Dánsko (1)
 9. Francie Francie (1)
 10. Anglie Anglie (1)
 11. Itálie Itálie (1)
 12. Mexiko Mexiko (1)
 13. Peru Peru (1)
 14. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cofré na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cofré. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cofré častějším příjmením a ve kterých zemích je Cofré neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cofré. To je způsobeno tím, že příjmení Cofré často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cofré, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cofré.

 1. Cufré
 2. Cofre
 3. Chofre
 4. Cifra
 5. Cifre
 6. Cobre
 7. Cofaru
 8. Cofer
 9. Coffer
 10. Cufre
 11. Coffre
 12. Cifri
 13. Covre
 14. Cobro
 15. Cyfra
 16. Cobra
 17. Copro
 18. Cafre
 19. Cafro
 20. Cabra
 21. Cabre
 22. Cabrey
 23. Cabria
 24. Cabrio
 25. Cafaro
 26. Caffrey
 27. Caforio
 28. Cafuer
 29. Capra
 30. Capri
 31. Capria
 32. Caprio
 33. Cebria
 34. Cebro
 35. Cepria
 36. Chafra
 37. Chopra
 38. Chufre
 39. Ciferri
 40. Cifor