Příjmení Cofoed

Chcete-li vědět více o příjmení Cofoed, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cofoed je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cofoed.

Příjmení Cofoed ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cofoed, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cofoed určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cofoed

Zobrazit mapu příjmení Cofoed

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cofoedů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cofoed, abychom získali přesné informace o všech Cofoed, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cofoed, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cofoed. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cofoed naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cofoed na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (9)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cofoed na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cofoed. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cofoed častějším příjmením a ve kterých zemích je Cofoed neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cofoed mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cofoed, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cofoid
 2. Cabod
 3. Cobedo
 4. Coevoet
 5. Coppet
 6. Copte
 7. Copwood
 8. Coupet
 9. Couvet
 10. Covet
 11. Copet
 12. Cofta
 13. Copot
 14. Coppede
 15. Cabeda
 16. Cabedo
 17. Cabet
 18. Cabot
 19. Cabota
 20. Caboto
 21. Cabout
 22. Cafat
 23. Capet
 24. Capot
 25. Capota
 26. Capote
 27. Caubet
 28. Cauvet
 29. Cavad
 30. Caveda
 31. Cavedo
 32. Cavot
 33. Cavoto
 34. Cepeda
 35. Cepede
 36. Chabod
 37. Chaboud
 38. Chavet
 39. Chobot
 40. Chovet