Příjmení Coertze

Chcete-li vědět více o příjmení Coertze, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coertze je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coertze.

Příjmení Coertze ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coertze, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coertze určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coertze

Zobrazit mapu příjmení Coertze

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coertzeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coertze, abychom získali přesné informace o všech Coertze, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coertze, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coertze. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coertze naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coertze na světě

 1. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1810)
 2. Anglie Anglie (20)
 3. Kanada Kanada (9)
 4. Nový Zéland Nový Zéland (8)
 5. Spojené státy Spojené státy (4)
 6. Skotsko Skotsko (3)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 9. Angola Angola (1)
 10. Bermudy Bermudy (1)
 11. Brazílie Brazílie (1)
 12. Německo Německo (1)
 13. Malawi Malawi (1)
 14. Namibie Namibie (1)
 15. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 16. Zimbabwe Zimbabwe (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coertze na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coertze. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coertze častějším příjmením a ve kterých zemích je Coertze neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coertze, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coertze.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coertze mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coertze, která mají odlišný původ a význam..

 1. Coertzen
 2. Cortse
 3. Corteze
 4. Certeza
 5. Chertes
 6. Chertok
 7. Corretge
 8. Corretje
 9. Cortas
 10. Cortaza
 11. Cortes
 12. Cortese
 13. Cortez
 14. Corteza
 15. Cortezo
 16. Cortis
 17. Cortiz
 18. Cortizo
 19. Corts
 20. Courtis
 21. Courts
 22. Courtys
 23. Creitz
 24. Creutz
 25. Creutzer
 26. Cortazo
 27. Coertjens
 28. Cortezer
 29. Czertak
 30. Certiza
 31. Curtz
 32. Cortex
 33. Cortiza
 34. Cortaz
 35. Courtes
 36. Courtese
 37. Cartas
 38. Cartes
 39. Cartiz
 40. Cerdas